Contact - Coral Impex
DISPECERAT BUCURESTI: Tel Verde: 0800800294 sau Tel: 0736608387
Pentru consultatii gratuite, apelaţi +04 244-517-610

Formular de contact

Contact

Adresa: PLOIESTI (Sediu central)
Str. Podul Inalt, Nr. 6, Bl. 4C, Parter
Telefon/ Fax: + 40 244-517-610
Dispecerat: 0244 / 923;
E-mail: coralimpex@coralimpex.ro
Web: www.coralimpex.ro

UNDE NE GASITI?

Cluj-Napoca, Str. Alverna, Nr. 77, Ap. 55;
Tel / Fax: 0264 / 595606;
E-mail: coral_clujnapoca@coralimpex.ro

Brasov, Str. Harmanului, Nr. 50, Sc. B, Etaj 1 , Ap. 4;
Tel / Fax: 0268 / 331299;
E-mail: coralbrasov@coralimpex.ro

Targu Mures, Bd 1 Decembrie 1918, Nr. 261, Ap.3;
Tel / Fax: 0265 / 256004;
E-mail: coralmures@coralimpex.ro

Ploiesti, Str. Podul Inalt, Nr. 6, Bl. 4C, Parter;
Tel./Fax: 0244 / 517610;
E-mail: coralimpex@coralimpex.ro

Pitesti, Str. Trivale, Nr. 11;
Tel / Fax: 0248 / 212344;
E-mail: coral_pitesti@coralimpex.ro

Slatina, Str. Libertatii, Nr. 11, Bl. GA8B, Sc. A, Ap. 4, Parter;
Tel: 0249/414272;
E-mail: coral_slatina@coralimpex.ro

Bucuresti, Str. Inginer Scarlat Varnav, Nr. 25, Sector 6
Tel Verde: 0800800294; 0736608387;
E-mail: coral_bucuresti@coralimpex.ro

Tulcea, Str. Isaccei, Bl. I6, Sc. C, Ap. 6;
Tel / Fax: 0240 / 510059;
E-mail: coral_tulcea@coralimpex.ro

Alba Iulia, Str. Gheorghe Sincai, Nr. 6-8;
Tel: 0258/811336;
E-mail: coral_albaiulia@coralimpex.ro

Zalau,
Tel: 0260 654 286;
E-mail: coral_zalau@coralimpex.ro

Mioveni, Str. 1 Decembrie, Nr. 14;
Tel: 0733/103724;
E-mail: coral_pitesti@coralimpex.ro

Oradea, Str. Dambovitei, Nr. 29;
Tel: 0259/266086; 0730615327;
E-mail: coral_oradea@coralimpex.ro